Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Njeriu im i preferuar”, Oriola Marashi dhe Eros Grezda të lumtur krah njëri-tjetrit

Oriola Marashi deri kohëve të fundit nuk ka qenë edhe shumë e hapur sa i përket jetës personale.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka informuar fansat rreth karrierës profesionale, teksa udhëtimet në vende të ndryshme për të janë të shpeshta.

Por, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë një imazh me të dashurin e saj.

Bëhet fjalë për futbollistin shqiptar, Eros Grezda, me të cilin ka vendosur të dalë publikisht në publik.

“Njeriu im i preferuar”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit.

https://www.instagram.com/p/CFu8GB9nDez/?utm_source=ig_web_copy_link

Që të dy shiheshin të shtrirë në një krevat, teksa Oriola kishte vendosur që të mos përdor makijazh.

Sidoqoftë, çifti muaj më parë e mohonin në lidhje të tillë, ndërsa tani nuk po i kursejnë pozat së bashku.

https://www.instagram.com/p/CC06QzbDIMM/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...