Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Njëzet vite më parë po kërkonte një punë të rëndomtë në ‘Sephora’, sot Mario Dedivanovic shpërthen në lot pas kontratës me gjigantin e kozmetikës

Grimeri i famshëm shqiptar, Mario Dedivanoviç është një shembull i mirë i njerëzve që nuk dorëzohen.

Ai së fundmi kremtoi ditëlindjen e tij të 37-të, me ç’rast mori urime të përzemërta nga shumë emra të njohur, ndër ta edhe nga milja e tij e besuar, super ylli Kim Kardashian.

Mario në ditëlindjen e tij të 37-të vendosi të ndajë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram një fotografi me të ëmën, të realizuar në një qendër të produkteve kozmetike.

Bëhet fjalë për markën e njohur të kozmetikës, “Sephora”, në të cilën ai edh ka nxjerr në treg linjën më të re të produkteve për makijazh.

Në fotografi ai mund të shihet duke qarë, pasi siç shprehet grimeri, 20 vite ai kishte bredhur me nënën e tij në “Sephora”, duke kërkuar thjeshtë një punë të rëndomtë.

“Ditëlindja më e mirë ndonjë. Një moment totalisht rrotullues, ekzaktësisht para 20 viteve unë shkova për herë të parë në ‘Sephora’ për të aplikuar për një punë”, shkroi grimeri shqiptar.

Mario Dedivanoviç llogaritet të jetë një prej shqiptarëve më të njohur në New York, i cili është i ndjekur nga afro tetë milionë njerëz në rrjetin social Instagram.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...