Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

NP “Parkimi i Qytetit” – Shkupi prej sot fillon me numërimin dimëror të orarit të punës

Shkup, 1 tetor, zhurnal.mk – Ndërmarrja publike “Parkimi i Qytetit” – Shkupi prej sot fillon me numërimin dimëror të orarit të punës.

Orari i punës në zonat A, B dhe C do të jetë nga e hëna në të premte nga ora 07:00 deri në 21:00 dhe të shtunën nga ora 07:00 deri në 14:00.

Në zonën publike të destinuar për zonën e parkimit D, orari i punës do të jetë nga 07:00 deri në 23:00.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...