Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

“Nuk ka marrëveshje për detin, vetëm zhurmë e nisur nga një deklaratë”

Ish-ministi i Jashtëm Paskal Milo i quajti debatet për detin “një zhurmë pa asgjë gjë konkrete”.

“Mua më duket zhurmë e nisur nga një deklaratë. Marrëveshjet nënshkruhe nga persona me fytyrë dhe emër. Nuk ka marrëveshje pa pasur një grup negociator, nga asnjëra palë.

Nuk mundet që një politikan të bëjë një kompromis të fshehtë, sepse ai politikan egzektohet nga fusha politike”- tha Milo mbrëmjen e së enjtes në Top Channel.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...