Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nxiten spekulime se Rihanna dhe ASAP Rocky janë në lidhje dashurie

‘Showbizit’ ndërkombëtarë duket se po i shtohet edhe një çifti i ëmbël.

Janë dy artistët e njohur, Rihanna dhe ASAP Rocky, për të cilët po flitet se janë në lidhje dashurie, shkruan Daily Star.

Sipas mediave të huaja thuhet se dyshja janë parë një një darkë romantike në New York.

“Darka ishte intime. Ata ndanë më pas dhomën e hotelit në New York”, kanë qenë deklaratat e një burimi të The Sun.

Ata së fundmi janë parë shpesh në praninë e njëri-tjetrit, teksa dhuruan edhe 120 shujta në lagjen ku kishte qëndruar reperi.

Derisa po vazhdojnë aludimet, asnjëri nga palët nuk ka zgjedhur që të prononcohet.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...