Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

OnePlus 8T duket mahnitës në videon e re

OnePlus është vendosur të zbulojë OnePlus 8T të ri muajin e ardhshëm, që do të thotë se telefoni inteligjent do të bëjë prezantimin e tij së bashku me iPhone 12 dhe Google Pixel 5.

CEO dhe bashkëthemeluesi i OnePlus, Pete Lau ndau detajet e pajisjes – përfshirë ekranin e saj 120Hz – por tani ne kemi një vështrim më të afërt të telefonit të mençur, dhe ai është shumë i hijshëm dhe me shumë shkëlqim, ashtu siç edhe pritej, shkruan T3.

Concept Creator ka lëshuar videon në YouTube, duke treguar telefonin e mahnitshëm që pritet të prezantohet në tetor.

Video tregon ekranin e ri të sheshtë, që do të thotë që është një largim nga paneli i lakuar i OnePlus 8 Pro, kamera të përparme 16MP, dhe konfigurimi i kamerës quad në pjesën e pasme (48MP i gjerë + 16MP ultra-gjerë + 5MP) makro + 2MP).

Falë një liste të zbuluar të Amazon (përmes 91Mobiles ) ne gjithashtu e dimë se OnePlus 8T do të paketojë një bateri 4,500 mAh me mbështetje për 65W Warp Charge dhe do të ketë një çip Snapdragon 865.

Raportohet se është i disponueshëm në Aquamarine Green ose Lunar Silver, në formatet 8 GB / 128 GB dhe 12 GB / 256 GB, OnePlus 8T duket mahnitëse në video dhe pritet të lansohet më 14 tetor.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...