Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Oriola duket e parezistueshme në setin e ri, fustani i zi ia thekson format trupore

Oriola mahniti me paraqitjen e fundit.

Oriola Marashi është një ndër modelet shqiptare më aktive me fotosesione të reja.

Bukuroshja së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura me fustane elegante, ku edhe një herë ktheu gjithë vëmendjen nga ajo.

Në fotot e fundit, modelen e shohim të veshur me një fustan të zi, në të cilin thekson fizikun e përsosur.

Fustani me dekolte të hapur dhe i çarë tek këmba ia theksonte asaj linjat trupore dhe dukej shumë tërheqëse.

Të shumta ishin komentet që Oriola i pranoi në adresë të saj pas publikimit të këtyre fotografive nga ky set.

Kujtojmë se Oriola Marashi është në lidhje me futbollistin Eros Grezda.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...