Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Pacolli: Masha, një nënë dhe grua e kujdesshme

Prishtinë, 17 nëntor, zhurnal-ks – Ish presidenti i Kosovës njeherit kryetari i AKR-së Behxhet Pacolli, gjatë ditës së sotme në rrjetin e tij facebook, i ka uruar bashkëshortes ditëlindjen duke i thënë që ndjehet krenar me një grua si Masha, shkruan zhurnal-ks.

Gëzuar ditëlindjen, gruaja ime! Një ditë e lumtur në familjen tonë, pasi ne sot festojmë ditëlindjen e Mashës. Një nënë dhe grua e kujdesshme, e cila gjithmonë kujdeset për të tjerët para vetes.🌹\Zhurnal-ks

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...