Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Padi për tetovarin, i cili u kap me mjete piroteknike

Dje në orën 15.45, në sheshin “Republika e Krushevës” në Ohër është privuar nga liria K.B(38) nga Tetova, sepse gjatë kontrollit tek ai policia zbuloi 19 paketime me gjithsej 919 copë mjete të paligjshme piroteknike.

Të njejtat janë konfiskuar, ndërsa kundër K.B., i cili është arrestuar, do të ngritet padi penale.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...