Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Pamje mahnitëse: Një kafshë gjigante ‘duke vrapuar mbi ujë’ krahas varkës në një lumë në Alaska

Ky është momenti i mahnitshëm që një kafshë e madhe me sa duket kalon një lumë alaskan duke ‘vrapuar mbi ujë’.

Sipas Daily Mail, përcjell Telegrafi, pamjet u kapën nga Kristy Paniptchuk ndërsa po kalonte lumin me anijen e saj të vogël.

Kafsha, një “dre i madh” kalon harkun e anijes së vogël ndërsa vrapon në anën tjetër përmes ujit të cekët.

Sipas zonjës Paniptchuk, videoja nuk është e rreme.

Ajo tha se uji ishte vetëm rreth 15 centimetra i thellë në mes të kanalit ku po lundronte.

https://youtu.be/dn1WwHG5IeU

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...