Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Pamjet që pretendohet se tregojnë iPhone 12 në dorën e njeriut

Prezantimi i iPhone 12 po afrohet shpejt, edhe pse për shkak të vonesave të prodhimit, nuk është e qartë kur do të zhvillohet ngjarja nga Apple, ose nëse të katër modelet do të lëshohen njëkohësisht.

Apple e ka mbajtur pajisjen ‘nën mbështjellje’, por kjo nuk e ka mbajtur atë vazhdimisht pa u shfaqur në media dhe të del në sytë e publikut para se të prezantohet zyrtarisht, transmeton Telegrafi.

Kjo video, pretendohet se tregon iPhone 12, telefonin e mençur më të fundit të Apple. Skajet e pajisjes janë të sheshta, e cila është pjesë e dizajnit të ri.

Siç thekson GSMArena, konfigurimi i kamerës së pasme ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me iPhone 11, por ende nuk kemi një ide përfundimtare të paraqitjes së kamerës së iPhone 12, kështu që nuk mund të themi me siguri nëse kjo është përfundimtare nga Apple.

Por është e mundur që iPhone 12 në video të jetë një njësi para-prodhimi dhe jo thjesht një iPhone 12.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...