Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Pavarësisht kritikave të fansave, Maluma dhe The Weeknd lansojnë duetin

Maluma dhe The Weeknd kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Dy artistët e mirënjohur janë bërë bashkë për herë të parë për një projekt të ri muzikor.

“Hawai”, titullohet projekti i ri të cilin Maluma dhe The Weeknd sapo e kanë publikuar bashkë me videoklip.

Kur u dhanë sinjalet e para të kësaj kënge, The Weeknd ka pranuar shumë komente nga fansat, të cilët i thanë se nuk e donin Malumën në duet me të.

Megjithatë, kënga është publikuar dhe është plot ritëm, ndërsa në videoklip marrin pjesë edhe vajza atraktive.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...