Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Pendarovski: Shanset për bisedimet, minimale

Shkup, 6 nentor – Presidenti Stevo Pendarovski në emisionin 360 gradë në Alsat tha se shanset për ti nisur bisedimet me BE-në në dhjetor janë minimale.

Pendarovski shprehu shqetësimin se vendi mund të hyjë në një rrugë pa kokë nëse Bullgaria nuk heq dorë nga bllokada gjatë presidencës gjermane me BE-në.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...