Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Për 24 orë policia arreston 19 persona

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 19 persona, ndërsa 15 të tjerë janë në mbajtje si dhe një person në vuajtje të dënimit.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, kanë ndodhur 22 aksidente trafiku me të lënduar dhe 38 të tjera me dëme materiale.

Siç thuhet tutje në raport, janë shqiptuar gjithsej 1015 tiketa trafiku, ndërsa për mos respektim të ligjit për luftimin e COVID-19, janë shqiptuar 800 tiketa.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...