Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Për 24 orë u shqiptuan 1805 tiketa trafiku në Kosovë

Numër i lartë i gjobave në trafik është shënuar gjatë 24 orëve të fundit.

Siç njofton Policia e Kosovës, vetëm këtë të mërkurë janë shënuar 1 mijë e 805 gjoba në trafik për të gjithë shkelësit e rregullave në komunikacion.

Tutje, Policia njofton se gjatë kësaj periudhe janë shënuar 29 aksidente trafiku, prej tyre 11 me lëndime trupore, ndërsa 18 të tjera me dëme materiale.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...