Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës, ky ishte shkaku i zjarrit

Një apartament në katin e katërt të një pallati pranë stacionit të Trenit në Durrës është përfshirë nga flakët paraditen e sotme.

Dyshohet se në kuzhinën e këtij apartamenti ka rënë zjarr. Policia dhe zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur izolimin e flakëve.

Si pasojë e tyre ka pasur dëme materiale në kuzhinë, ndërsa dhomat e tjera nuk janë prekur. Paraprakisht dyshohet se shkak i flakëve është bërë një shkëndijë elektrike.

Njoftimi i policisë:

Më datë 27.09.2020, rreth orës 09:35, në lagjen nr.17, Durrës, ka rënë zjarr në banesën e shtetases Dh.H., dhe ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...