Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Përmes fotografive ngacmuese, Era Istrefi njofton se është bërë banore rezidente e Londrës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është mjaft e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Herë pas here ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, duke marrë vëmendjen me dukjen e saj atraktive.

Një gjë të tillë, Era e ka bërë në imazhet e fundit që ka publikuar për fansat e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar me një palë xhinse dhe një xhaketë të bardhë të shkurtër me dekoltenë e hapur, duke vënë barkun e tonifikuar dhe linjat atraktive trupore.

Në mbishkrimin e fotografisë, Istrefi ka bërë të ditur se tashmë është bërë banore rezidente e Mbretërisë së Bashkuar – vend në të cilin po qëndron prej kohësh.

“Sapo mora rezidencën”, shkroi Era në mbishkrimin e këtyre fotografive, duke marrë pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Mesa duket zhvendosja në Londër është bërë për shkak të karrierës së saj artistike, duke e pasur më të lehtë qasjen në tregun ndërkombëtar nga kryeqyteti britanik.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...