Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Peugeot pëson aksident të tmerrshëm në një autostradë në Poloni

Shumë kanë rënë dakord se kjo është një kthesë e rrezikshme në këtë autostradë të Polonisë.

Pjesa e diskutueshme e autostradës ndodhet afër Katowice në Poloni.

Videot e kamerave të mbikëqyrjes nga ai vendndodhje, ku aksidentet e trafikut janë të zakonshme, shpesh shfaqen në rrjetet sociale, transmeton Telegrafi.

Në fakt, aty ka shpesh edhe aksidente të papritura edhe kur asfalti është i thatë dhe pamja është e mirë mirë.

Pamjet tregojnë një Peugeot 207 që del nga rruga në një kthesë dhe shoferi humbet kontrollin e automjetit.

Peugeot shpejt largohet nga rruga dhe ngjitet në pjesën anësore, duke rezultuar në rrokullisje të shumta dhe rënie përsëri në rrugë.

Ekzistojnë teori të shumta në lidhje me frekuencën e aksidenteve në trafik, por asnjëra nuk pranohet plotësisht.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...