Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Po i ngacmonte pasagjerët që mbanin maska, gruaja i jep një shuplakë burrit (Video)

Ky është momenti kur një pasagjer i EasyJet është goditur me një shuplakë nga gruaja e tij.

Rasti ka ndodhur pasi burri po iu mbante një ligjëratë pasagjerëve tjerë të cilët po mbanin maska. Rasti ka ndodhur në Britani të Madhe.

“A e kuptoni se sa më shumë që ne i mbajmë këto maska, aq më shumë do të ketë virus”, thoshte ai duke aluduar në teori konspirative.

Shikoni videon e plotë:

https://youtu.be/g2VKS0q-ejM

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...