Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Po raportonte drejtpërdrejt nga Frankfurti, dyshja ecin mbrapsht që gazetari i BBC-së të duket sikur kishte edituar videon

Një gazetar i BBC-së ka përgëzuar një çift që janë tallur me të duke ia “shkatërruar” raportimin live, duke ecur mbrapa dhe të duket sikur raportimi nuk ishte i drejtpërdrejtë dhe se videoja është edituar.

Joe Tidy po raportonte nga Frankfurti i Gjermanisë gjatë javës së kaluar, kur një djalë dhe një vajzë e re filluan të ecin mbrapsht prapa shpinës së tij, transmeton Telegrafi.

Ky veprim bëri që shumë të mendojnë se transmetimi nuk ishte drejtpërdrejt, ndërsa Tidy ka thënë se në ato momente nuk kishte çfarë të bënte – vetëm se të përgëzonte dyshen për “rrengun”.

Madje ai ka shkruar në Twitter, se falënderon çiftin që e ka bërë raportimin e tij të duket edhe më unik dhe të nxit debat nga shikuesit.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...