Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Policia arrestoi dy persona nga Shkupi, posedonin drogë

Dy djemë nga Shkupi janë arrestuar pasi që gjatë kontrollit, nëpunësit policorë kanë gjetur drogë.

Në datën 30.09.2020 në orën 17.20, nëpunës policorë nga SPB Shkup në afërsi të Katllanovës e kanë privuar nga liria M.Gj.(25) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Gjysëm ore më vonë, nëpunës policorë nga SPB Shkup në bul. “Kuzman Josifovski – Pitu” e kanë privuar nga liria H.B.(29) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur materje e bardhë pluhur. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate, informojnë nga MPB.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...