Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Policia bashkë me Inspektoratin ndërpresin dasmën me 300 të ftuar në fshatin Gllumovë

Shkup, 18 tetor – Rreth orës 21 ka nisur aksioni i policisë bashkë me Inspektoratin e tregut në Gllumovë të Shkupit ku në një restorant të kësaj zone organizohej dasëm me 300 të ftuar.

Kanal5 raporton se dasma është ndërprerë dhe ndaj pronarit të lokalit por edhe ndaj mysafirëve do shqiptohen dënime.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...