Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Policia e Kosovës arreston 15 persona për 24 orë

Gjatë 24 orëve kanë ndodhur 32 aksidente në trafik ku prej tyre 14 me persona të lënduar dhe 18 me dëme materiale.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, gjithashtu janë arrestuar 15 persona, ndërsa 8 të tjerë janë në mbajtje.

Tutje në raportin e policisë, thuhet se përgjatë 24 orëve tre persona janë dërguar në vuajtje të dënimit.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...