Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Policia jep detaje se si vdiq 30-vjeçari dje në Klinë

Një 30-vjeçar ka vdekur dje si pasojë e një incidenti që ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe në Komunën e Klinës, shkruan Gazeta Express.

Sipas Policisë, viktima dyshohet se ishte duke punuar me traktor dhe aksidentalisht ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:40.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i është liruar familjarëve, për ceremoni mortore.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar, dyshohet deri sa ishte duke punuar me traktor aksidentalisht ka humbur jetën. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i është liruar familjarëve, për ceremoni mortore”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...