Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Policia zbulon emigrant sirian në Gostivar

Gostivar, 24 tetor – Mbrëmë rreth orës 18:30 minuta në Stacionin policor në Gostivar, I.V. ka denoncuar se në afërsi të një fabrike, ku ai ka shkarkuar disa materiale, ka hasur në një person të panjohur i cili është prezentuar se është nga Siria. 

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, prej ku personi i panjohur është shoqëruar në polici, ndërsa nuk ka poseduar asnjë dokument identifikimi.

“Ai u prezentua si M.H., 20 vjeçar nga Siria. Merren masa për zbardhjen e plotë të rastit”, thonë nga MPB.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...