Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Prolongohet “Tortura”, mungoi gjykatësja Risteska

Shkup, 1 tetor, zhurnal.mk – Mungesa e gjykatëses Aleksandra Risteska e anuloi seancën gjyqësore për rastin “Tortura” ku i akuzuari i parë është ish drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, transmeton Zhurnal.

Në seancën e sotme është dashur të dëshmojnë pesë persona mes të cilëve edhe biznesmeni Orce Kamçev dhe Olivera Trajkovska.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...