Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

“Punimet i bllokuan për 3 vite ata që i lanë rrugët rrugëve”, Rama nxjerr videon nga ish-sheshi Shqiponja

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot videon me planin se si do devijojë trafiku nga sot, kur kalimi tek ish-sheshi Shqiponja është ndaluar për shkak të punimeve që po kryhen për Unazën e Madhe të Tiranës.

Më këtë video, Rama i jep përgjigje dhe kritikëve që flasin për trafikun që do sjellë për disa muaj mbyllja e këtij segmenti.

Sipas Ramës, punimet në këtë zonë “për 3 vite i bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve”.

POSTIMI I PLOTE

MIRËMËNGJES
dhe me këtë video informuese mbi planin menaxhimit të trafikut që nis sot në nyjen e SHESHIT SHQIPONJA, për shkak të punimeve që po kryhen në UNAZËN E MADHE të Tiranës të cilën për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve, ju uroj një javë të mbarë

https://www.facebook.com/watch/?ref=search&v=479682826269140&external_log_id=154e4ec1-2a97-43df-bc30-0c9561bfc991&q=edi%20rama

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...