Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Qeveria mban seancën e 14 me rradhë online

Shkup, 22 tetor – Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka caktuar seancë për më orën 18.30. Kjo do të jetë seanca e 14 e qeverisë, ndërsa do të mbahet online.

Për vendimet që do të dalin nga kjo seancë do të ju informojmë pas mbarimit të saj.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...