Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rikthehet Ela Muja, shumë shpejt kënga e re

Ajo është një këngëtare e cila ka pak kohë që po përjeton plot dashuri ardhjen në jetë të princeshës së saj. E kjo është Ela Muja, e cila nuk do të pushojë më por është gati të na sjellë një super këngë të re, ku do të jetë një mix mes folkut dhe rrepit. Mësojmë se kënga do të jetë një bashkëpunim shumë interesant dhe se me cilën këngëtare duhet të presim deri sa kënga me klip të publikohet dhe të shohim se kush do jetë duet me të.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...