Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rina Balaj bën transformimin e radhës, tërheq vëmendjen e fansave

Këngëtarja me prejardhje nga Istogu, Rina Balaj, vazhdon të jetë e pëlqyer për stilin e veçantë që ka.

Bukuroshja është tejet aktive në rrjete sociale, pasi në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram ajo ka mahnitur me transformimin, që kësaj radhe ishte me makijazh.

Flokët me ngjyrë portokalli i ka lënë të lira mbi supe, teksa ngjyrat dhe dizajni në sytë e saj vërehej dukshëm.

“Tani e shoh definicionin e dashurisë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Derisa po josh fansat e saj, Rina ka bërë të ditur se ka përfunduar këngën më të mirë gjatë karrierës së saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...