Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rita Ora me dukje tërheqëse para pasqyrës, paralajmëron fansat se do të sjellë diçka vërtet argëtuese

Ajo është e njohur për rrëmbimin e vëmendjes me paraqitjet e saj.

Dhe Rita Ora bëri një shfaqje tipike të ashpër ndërsa pozonte për një fotosesion të çuditshëm të hënën në mbrëmje, shkruan DailyMail.

Krijuesja e hitit “Let You Love Me”, 29 vjeçe, theksoi tiparet e saj mahnitëse me një shkëlqim të kuq buzësh ngjyrë të kuqe të errët, ndërsa vuri makijazh minimal në sytë e saj.

Duke ndezur një aluzion të barkut të saj të tonifikuar, ylli me prejardhje shqiptare mori poza atraktive para pasqyrës.

Bukuroshja bionde dukej tejet tërheqëse me flokët e saj në stilin kaçurrela të lëshuara, ndërsa këto imazhe i ndau me ndjekësit e saj në Instagram.

“Duke xhiruar diçka super argëtuese, mezi po pres që të gjithë ta shihni”, shkroi shqiptarja në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Këngëtarja kohët e fundit ndezi thashethemet për një fejesë të mundshme me të dashurin Romain Gavras, pasi ajo u pa duke mbajtur një unazë diamanti në gishtin e martesës.

Mirëpo një burim i brendshëm i konfirmoi mediumit britanik The Sun se ajo ishte një bizhuteri e thjeshtë dhe nuk kishte të bënte me jetën e saj personale.

Ish-panelistja e spektaklit të talenteve “X Factor” ka qenë në takim me regjisorin greko-francez, 39 vjeçar, për muajt e fundit pasi ata u panë së pari së bashku në muajin korrik në një mbrëmje.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...