Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rita Orës po i mungojnë takimet që mbante para Covid-19

Rita Ora ka ndarë disa imazhe në rrjetin social.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka shprehur edhe më parë se ajo nuk është fare e lumtur që shteti po i detyron të bëjnë një izolim të dytë.

Rita ndau me 16 milionë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi, të realizuara së bashku me pjesëtarë të stafit të saj ndërsa ndodheshin në Majami.

Ndërsa këngëtarja përmes fotografive tregoi se po i mungojnë mbledhjet e zakonshme me stafin dhe miqtë e saj të dashur.

“Më ka marrë malli për takime dhe biseda rreth. Kjo është ajo që duket në thelb ne vetëm duke i thënë njëri-tjetrit atë që na pëlqen dhe nuk na pëlqen të gjitha në të njëjtën kohë! Kjo ishte në Majami në fillim të vitit!”, qe mbishkrimi i fotografisë.

Sa i përket projekteve muzikore Rita nuk ka qenë mjaft aktive këtë vit duke lansuar vetëm një projekt muzikor, “How to be lonely”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...