Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Rradhë dhe pa asnjë masë anti-covid, Vokshi: Këto janë pamjet e shkollave

Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka publikuar disa foto dhe video nga dita e parë e shkollës, qe deshmon kushte krejt te tjera nga ato qe pasyqrohen nga qeveria.

Me nje shenim ne faqen e saj ne FB, ajo akuzon kryeministrin Edi Rama për propagandë, teksa jep pamje nga situata ne shkollen “Gustav Mayer” në Tiranë.

#Propaganda e Kryeministrit Rama vs #Realiteti nê shkolla këtë fillim viti.

Përkundër fotove të përzgjedhura nga Kryeministri, situata në shumë shkolla është krejt ndryshe.

Kjo është shkolla Gustav Mayer në Tiranë.

Mungesë organizimi nga ana e shkollës që ka cuar në grumbullime prindërish e nxënësish… asnjë mundësi për respektim të protokollit të sigurisë së shëndetit.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...