Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ryva Kajtazi mahnit me linjat trupore, pak muaj pas lindjes

Ajo është bërë nënë për herë të dytë në muajin qershor.

Dhe Ryva Kajtazi ka kohë që po përflitet për fizikun e saj atraktiv, duke qenë se kanë kaluar vetëm pak muaj nga lindja.

Kjo është vërejtur më së miri në një postim të fundit që ka ndarë, në të cilin shfaqet e veshur me një fustan të kuq të prerë anash.

Biondja, e cila numëron 153 mijë ndjekës në Instagram, duket në formë të mahnitshme.

Madje, kjo ka bërë që të komplimentohet në masë të madhe edhe nga fansat e miqtë që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Duket se Ryva këtë kohë i është përkushtuar mjaft shumë vetes, meqenëse befasoi me pamjet e fundit.

Në anën tjetër, Kajtazi ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte muzikore ndërsa ka filluar të përgatitet për xhirimet e Vitit të Ri.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...