Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Samsung Galaxy Tab S7 dhe Tab S7 + dalin në treg nga 18 shtatori

Samsung zbuloi Galaxy Tab S7 dhe Galaxy Tab S7 + gjatë ngjarjes së kompanisë Samsung Unpacked muajin e kaluar.

Kompania tha në atë kohë se do të konfirmonte detajet e arritjes së pajisjeve në një datë të mëvonshme. Samsung tani ka konfirmuar kohën kur dy tabletët e saj të rinj do të jenë në dispozicion për blerësit.

Klientët në tregjet e zgjedhura përfshirë Shtetet e Bashkuara mund të porosisin paraprakisht Galaxy Tab S7 dhe Galaxy Tab S7 + nga nesër. Disponueshmëria e përgjithshme është planifikuar për në fund të këtij muaji.

Çmimet për Galaxy Tab S7 fillojnë nga 649.99 dollarë për variantin me Wi-Fi. Ky është modeli bazë që përmban 128 GB hapësirë të brendshme. Galaxy Tab S7 ka një ekran LCD 11 inç me një shpejtësi prej 120Hz. Mund të paguani 729.99 dollarë dhe 829.99 dollarë, përkatësisht, për 256 GB dhe 512 GB hapësirë të brendshme.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...