Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Sara Hoxha vishet me rrobat e Ledrit: Vetëm këpucët nuk janë të tij

Blogerja dhe njëherësh e dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha është bërë ndër më të popullarizuara kohëve të fundit.

Bukuroshja brune është në pritje të ëmbël, ndërsa gjatë kësaj kohe ajo ka mbushur rrjetet sociale me imazhe të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/CGiST8FHvF8/?utm_source=ig_web_copy_link

Kësaj here, në një postim në rrjetin social Instagram, Sara është shfaqur e veshur me rrobat e partnerit të saj.

E veshur me një këmishë të zezë dhe pantallona të bardha, ajo ka përmendur se vetëm këpucët janë të saj.

https://www.instagram.com/p/CF4rUWpn4tY/?utm_source=ig_web_copy_link

“Vetëm këpucët nuk janë të tij, ka qenë me të vërtetë shpëtim për mua”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përndryshe, Sara dhe Ledri në korrik të këtij viti zbuluan se së shpejti do vijë në jetë vajza e tyre.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...