Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Selami i pandalshëm, realizon premtimin e dhënë

Shkup, 13 shtator – Zv. Drejtori në Agjencionin për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural Abduselam Selami realizon premtimin e dhënë. Ai përmes imazheve të postuara në rrjetin social facebook prezanton punën e realizuar në Koliçan të Epërm.

Falë punës së drejtorit Selami, Koliçani i Epërm sot ka marr pamje të bukur.

“Mos premtoni nëse nuk mund ti realizoni”-#AliAhmeti
U tha U bë !

Rruga që asnjëherë më parë nuk kishte ekzistuar dhe ndërtuar sot merr pamjen e bukur.

Rruga në brendi të fshatit Koliçan i Epërm mbaroj në fazën e parë deri tek shtëpia e fundit.

Zhvillojmë vendet rurale!”, ka shkruar në facebook Zv. Drejtori në Agjencionin për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural Abduselam Selami.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...