Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Selami: Kthejmë jetën nëpër fshatra me infrastrukturë cilësore nëpër vendbanime shqiptare

Shkup, 18 shtator – Zëvendësdrejtori i Agjencisë për Përkrahje Financiare në Bujqësi dhe Zhvillimin Rural, Abdulselam Selami,  përmes fotografive sjell pamje nga dy fshatra  të Shkupit, në gjendjen se si kanë qenë më parë dhe si duken sot .

Në profilin e tij në fejsbuk Selami shkruan: Dy fshatra të bukur të Shkupit sot si duken E para në Krushopek të Komunës së Sarajit E dyta është rruga e fshatit Uji i Kuq Komuna e Studeniçanit Kthejm jetesën nëpër fshatra me infrastruktur cilësore nëpër vendbanime shqiptare -thotë Selami.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...