Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Selena Gomez thotë se voton për herë të parë në zgjedhje

Këngëtarja e njohur, Selene Gomez, ka zbuluar se gjatë këtij viti do të jetë hera e parë që do të votojë.

Ajo ishte e ftuar në një intervistë virtuale të ‘Voting Power Hour’, ku diskutuan për zgjedhjet në SHBA, shkruan Daily Mail.

“Me të vërtetë, nuk kam turp që të tregojë, por… kjo është hera e parë që votoj”, është shprehur ajo.

Më pas artistja ka shpjeguar se përse mendon që vota e saj tani ka më shumë rëndësi.

“Them kështu, sepse nuk e kam ndier kurrë më pare dhe është e vërtetë, vota ime do të numërohet. Fokusi im më i madh kohëve të fundit ka qenë në këtë temë”, shtoi Selena.

Ani pse Gomez tashmë ka zgjedhur se kë do të votojë, për publikun ajo nuk shprehi asnjë mbështetje për ndonjërin prej kandidatëve.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...