Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Sharon Stone bën thirrje të votohet Kamala Harris: Do të shpëtojë jetën e familjeve tuaja mes pandemisë së vazhdueshme të coronavirusit

Sharon Stone ka filluar t’u lutet votuesve pak para zgjedhjeve presidenciale në Amerikë.

Të dielën, e nominuara për ‘Oscar’, 62 vjeçare përmes rrjetit social, Instagram dërgoi një mesazh të veçantë për femrat votuese në Florida përpara zgjedhjeve presidenciale, duke iu lutur atyre të votojnë për Joe Biden dhe Kamala Harris.

Ylli ndau një imazh të thjeshtë: një sfond të zi me shkronja të bardha në një shënim drejtuar “Grave të Floridas”.

https://www.instagram.com/p/CGgooXnJLiI/?utm_source=ig_web_copy_link

“Përshëndetje. Unë kam ardhur për të vizituar shtetin tuaj që kur isha adoleshente. Dielli, muzika, çelësat”, filloi ajo. “Unë e bëra specialistin atje. Unë mblodha para për gratë e dhunuara atje. Çfarë di për ju: ju jeni të qetë, të guximshëm, argëtues, të zgjuar dhe po ju jeni seksi nëse mund të jem kaq e guximshme”.

Stone përfundoi: “Po në lidhje me vajzat tuaja, dhe ëndrrat e tyre, të ardhmen e tyre?”.

https://www.instagram.com/p/CGm2dTepXwp/?utm_source=ig_web_copy_link

Aktorja bashkohet me një listë të gjatë të yjeve që kanë bërë mbështetjen e tyre për dyshen Biden-Harris.

Ajo bashkohet me shkrimet e Dwayne “The Rock” Johnson dhe Taylor Swift, ndërsa yje si Jon Voight dhe Kirstie Alley kanë shprehur mbështetje për presidentin aktual, Trump.

https://www.instagram.com/tv/CGm2JrOpvhc/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...