Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Shkrepet foto me status, “Shkupi më i bashkuar se kurë”, por pakënaqësia në degën e Çairit vazhdon!

Shkup, 16 shtator, Zhurnal.mk– Një foto në të cilën shihet lideri i BDI-së Ali Ahmeti në shoqëri të Izet Mexhitit, Nazim Bushit, Artan Grubit dhe Bujar Osmanit duket se është e vjetër dhe e shkrepur para tubimit në qendër të Shkupit, ndërkohë që e njejta foto këto ditë po shpërndahet në rrjetet sociale duke u cilësuar në kontekst se nuk ka pakënaqësi në rradhët e BDI-së ose më saktë në degën e Cairit, shkruan Zhurnal.mk

Por burime pranë BDI-së për Agjencinë e lajmeve Zhurnal theksojnë se fotoja e cila është shkrepur është e vjetër dhe se pakënaqësia në këtë degë vazhdon të jetë e madhe ndërsa shqetësim dhe pakënaqësi ka edhe në nëndegët e kësaj dege që nga emërimi i Artan Grubit për zëvendës kryeministër të parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive.

Profilin e Fejsbukut “Bdi Bdi”, dyshohet se menaxhohet nga vet Artan Grubi, thekson burimi për zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...