Agjencia Zhurnal.KS
Covid 19 Maqedoni

Shkup: 584 raste aktive me Covid 19, më së shumti në Aerodrom, Qendër dhe GaziBabë

Shkup, 21 shtator – Zhurnal.mk – Në qytetin e Shkupit për momemtin janë 584 raste aktive me Covid. Aerodromi edhe më tej është komuna ku më së shumti për momentin ka raste aktive me Covid 19 në kryeqytet, informon Zhurnal.

Më tej, vijojnë Qendra, Gazibaba, Karposhi e Çairi.

Ja sa raste aktive kemi sipas komunave në Shkup:

Çair – 63, GaziBabë – 74, Aerodrom – 86, Karposh 70, Qendër 78, Kisella Vodë 52, Gjorçe Petrov 38, Butel 33, Studeniçan 11, Shuto Orizare 17, Saraj 16, Haraçinë 9, Ilinden 15, Sopishte 3, Çuçer Sandevë 3, Petrovec 6, Zelenikovë 2, Të huaj 6 dhe të papërcaktuar 2.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...