Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Shkupjani lëndohet rrëndë pasi humbi kontrollin mbi atuomjetin

Në datën 25.10.2020 në orën 11.00 është denoncuar se në Shkup në bul. “Sllovenija”, A.H.(28) nga Shkupi , duke drejtuar automjetin e udhëtimit “Reno Tvingo”, me targa të Shkupit, ka humbur kontrollin dhe ka goditur shtyllën. Në aksident, vozitësi ka marrë lëndime të rrënda trupore, ndërsa bashkëudhëtari F.D.(21) nga Shkupi ka marrë lëndime trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...