Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Shtypet këmbësori 81-vjeçar në Shtip

Në datën 21.10.2020 në  orën 09.50 është denoncuar se në Shtip, në udhëkryqin në rrugët “Partizanska” dhe “Sremski front”, automjeti i udhëtimit “citrioen C3”, me targa të Shtipit, i drejtuar nga R.S.(38) nga Shtipi, ka goditur këmbësorin B.D.(81) nga Shtipi. Në aksident, këmbësori ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin klinik të Shtipit. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shtip.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...