Agjencia Zhurnal.KS
Auto

Si e bëri atë? Një Mercedes u bllokua në pistë në mes të një gare

Piloti i makinës u befasua kur pa Mercedesin në rrugë.

Nuk po flasim për një rival të tij, por për një Mercedes GLA që, për ndonjë arsye të panjohur, u gjend në rrugën kur garuesit po dilnin nga pit stop, transmeton Telegrafi.

Dhe për t’i bërë gjërat edhe më keq, ai po voziste në drejtim të kundërt.

Pastaj një makinë tjetër u afrua, e cila gjithashtu duhej të kishte durim që Mercedes të kthehej dhe të ngiste makinën për të hyrë në pistë. Shpresojmë që ai të mos ishte aq i çmendur sa të bashkohej me garën.

Postime të ngjashme

Një Lotus “i ri” i vitit 2013 shitet për 70.000 dollarë

S.B.

Prodhuesi më i madh i veturave në Kinë do të lansojë rivalin e Teslas

S.B.

Megane 2021 i prin rrugës elektrike të Renaultit

S.B.

Hyundai paralajmëron nxjerrjen në treg të modelit Alcazar

admin

Nis prodhimi i Audi Q4 e-tron

admin

Elon Musk: Ne kemi bërë veturat më të mirë të të gjitha kohërave

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...