Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Si e dogji veten me benzinë 39 vjeçari nga Kamenica

Ka përfunduar autopsia e viktimës 39 vjeç nga Muçivërca, pritet përpilimi i raportit.

Të përcjellur nga policia erdhën në fshatin Muçivërcë të Kamenicës.

Këtu Instituti i Mjekësisë Ligjore solli në shtëpinë e familjes, trupin e viktimës 39 vjeç që nuk arriti t’i mbijetoi plagëve pasi që ia vuri flakën vetës me benzinë, ndonëse familjarët intervenuan menjëherë.

Këta të fundit nuk janë në dijeni për arsyet që shtynë Agim Hashanin deri te kjo.

Në zbardhjen e shkaqeve të vdekjes do ndihmojë raporti i autopsisë nga IML.

Ketë e kërkoi prokurori Isuf Sadiku, i cili po merret me rastin.

Sadiku tregon edhe se kanë konfiskuar prova të tjera nga vendi i ngjarjes.

Sipas deklaratave të familjarëve në polici, viktima nuk kishte ndonjë problem mental.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...