Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Si ju dukem si baba?” Maluma ‘shkrin’ zemrat e fansave me postimin e fundit

Maluma ka ndarë një imazh me ‘nipin’ e tij.

Këngëtari i njohur kolombian ka ndarë në llogarinë e Instagramit një imazh tejet të lezetshëm.

Ai ka sqaruar në mbishkrimin e fotos se bebushi në foto është fëmija i dy miqve, njëherësh edhe artistëve me famë botërore Luisa Fernanda dhe Pipe Bueno.

Maluma ka treguar se është kumbar i të voglit, teksa ka pyetur fansat se si ju duket ai si baba.

“Si ju dukem si baba?”, pyeti fansat me shaka ai.

Kujtojmë se Maluma është në një lidhje me Susana Gómez, e cila nuk është pjesë e botës së showbizit.

Ndërsa çifti nuk i ndalin paraqitjet së bashku pasi shihen mjaft shpesh në takime apo shëtitje romantike.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...