Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

S’i shpëton dot aksionit të policisë e përplaset në trotuar, kapet shoferi duke shoqëruar 5 sirianë

Policia ka pikasur një automjet me 4-5 sirianë brenda dhe është ndaluar shoferi mbrëmjen e sotme në Pogradec.

Mjeti është pikasur në postbllokun e policisë tek Enkelana në hyrje të qytetit dhe ka ikur me shpejtësi në kundravajtje në një rrugë paralele.

Më pas është përplasur pranë një trotuari tek lumi i qytetit. Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit dhe dyshohet të ketë pasur rreth 4-5 refugjatë në makinë.

Ndërkohë policia është vënë në ndjekje të një mjeti tjetër tip “Benz” që hapte rrugën për mjetin tip “ML” me refugjatë.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...