Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Si ushqehen bletët, pamje në xhirime të ngadalësuara

Qëllimi i kësaj videos është t’ju tregoj botën përreth nesh nga një këndvështrim tjetër dhe edhe më interesant me gjërat me të cilat ballafaqohemi çdo ditë.

Dhe kjo është një nga ato gjërat që ky person ka filmuar. Ai përmes kamerave me rezolucion të lartë, ka filmuar bletët, shkruan Telegrafi.

Bletëve ai i gjuan shurup sheqeri, vë mënyrë që ato ta nuhasin atë dhe të vijnë e të ushqehen, në mënyrë që ai të ketë pamje më të mira, përmes kamerave të tij.

Ndërsa me sy të lirë ne nuk i shohim në detaje se si ushqehen bletët, pamjet nga këto kamera tregojnë një pamje fantastike.

Këto pamje tregojnë në detaje se si ushqehen këto krijesa të bukura, pamje që nuk i kemi parë asnjëherë me sy të lirë.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...