Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Skerdi dhe bashkëshortja e tij infektohen me COVID-19

Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi, së fundmi ka shpalosur të reja nga jeta e tij e përgjithshme.

Ai së bashku me bashkëshorten e tij, Vesa, janë infektuar me coronavirus, ndërsa po qëndrojnë të izoluar së bashku.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, teksa shtoi se janë duke u shëruar.

“E di që ju kam premtuar disa projekte të reja, por unë dhe gruaja ime jemi duke u shëruar nga COVID-19”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Mes tjerash artisti shtoi: “Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë derisa të mbarojë vetizolimi dhe atëherë, do të ketë shumë këngë të cilat i kam gati për ju.

Ai po ashtu falënderoi fansat dhe u bëri thirrje që të kujdesen për shëndetin e tyre gjatë kësaj krize globale.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...